Luďka Staříková

 
 
Realitní makléř

Mou prioritou je spolupracovat se společností, která má dobré jméno, protože i já pracuji vždy tak, aby
za mým jménem byly jen solidní výsledky. Proto Luďka Staříková a Fincentrum Reality.

Představím Vám možnosti spolupráce a Vy rozhodnete, jakou cestou ke koupi nebo prodeji Vaší nemovitosti se vydáme.

Mým zájmem je Vaše spokojenost.
 
 
 
+420 731 190 227
 
 
Adresa kanceláře: Načešice 179, Heřmanův Městec 538 03
 
 

Dobrý den, paní Staříková.
Chtěla bych vám poděkovat za vaše služby. Prodej našeho bytu v Pardubicích proběhl ve velmi krátké době a zcela bez problémů. Byla jsem velmi spokojena, že jste nám vyšla vstříc i časově , vzhledem k tomu , že mé zaměstnání je hodně časově náročné. Občasné komplikace jste vždy vyřešila k naší spokojenosti a byla jste nám nápomocna i po samotném prodeji.
Ještě jednou děkuji , přeji hodně spokojených zákazníků .
Vrubelová, Pardubice

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat paní Luďce Staříkové za skvělou práci při prodeji mého bytu.

Byl jsem velice spokojen a jsem rád, že jsem na paní Staříkovou jako na makléře narazil. Její profesionální jednání je opravdu na úrovni. Velice dobře se mi s paní Staříkovou komunikovalo a vždy mě informovala opravdu o všem co se týče prodeje mého bytu. Prodával jsem třetí nemovitost a měl jsem tedy možnost získat více zkušenosti s různými realitními makléři a paní Staříková patří k těm vstřícným, ochotným a hlavně profesionálním.

Vždy respektovala mé představy, přání a toho si moc cením a vážím. Jsem moc rád, že mi vždy poradila, velice dobře můj byt nafotila a udělala krásnou prezentaci bytu na realitních stránkách.

Na začátku jsem byt prodával přes jiného realitního makléře, taktéž z velké realitní společnosti, ale bohužel bez úspěchu a to byl o tento byt zájem. Přesto se nepodařilo danému makléři uskutečnit prodej.

Podotýkám, že cena bytu patřila k nejdražším v dané lokalitě a tudíž nebylo jednoduché najít kupce za daných podmínek, které jsem požadoval.
Jen díky paní Staříkové jsem byt prodal, tak v krátké době a za požadovanou cenu.

Ještě jednou děkuji za spolupráci a určitě budu paní Staříkovou doporučovat. Jsem rád, že máme na realitním trhu, tak kvalitní realitní makléře jako je paní Staříková.

Na závěr jen dodám, že to byla první zkušenost se společnosti Fincentrum reality a díky paní Staříkové velice pozitivní .

S pozdravem
Jan Vácha

 

Prodej bytu

Chcete si zrekonstruovat byt podle svých představ? Exkluzivně nabízíme byt 3+1 o ploše 67m2 v osobním vlastnictví ve 2.patře cihlového domu v klidné části Pardubic. Byt je v původním, velmi dobrém udržovaném stavu. V pokojích jsou velice pěkně zachovalé parkety. Byt má na západní straně balkon a na východní straně lodžii.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 3+1 67 m2

Na Drážce, Pardubice Bílé Předměstí

Cena: Info o ceně u RK
 
Prodej bytu 3+1 67m2
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji zrekonstruovaný byt 4+1 o ploše 77m2 v osobním vlastnictví ve čtyřpodlažním panelovém domě v klidné části Heřmanova Městce. Byt Vás uvítá prostornou předsíní s novou, velkou, praktickou vestavnou skříní. Koupelna a WC jsou laděny v příjemných teplých tónech, vše je po rekonstrukci v roce 2016.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 4+1 77 m2

U Bažantnice, Heřmanův Městec

Cena: 1 950 000 Kč
 
Prodej bytu 2+kk 38 m2
Rezervace
 

 

Prodej rodinného domu

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům - polovinu dvojdomku, s dispozicí 3+kk v klidné části Slatiňan. Dům prošel kompletní zdařilou rekonstrukcí vnitřních částí, původní zůstala pouze fasáda, což poskytuje novému majiteli prostor doladit „kabát domu“ dle svého vkusu.

Čtěte více >>
 
Prodej rodinného domu 100 m2

Neumannova, Slatiňany

Cena: 2 950 000 Kč
 
Prodej bytu 2+kk 38 m2
Prodáno
 
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+1 o ploše 55m2 v osobním vlastnictví ve třetím podlaží čtyřpodlažního zděného domu. Byt Vás uvítá předsíní s vestavěnou skříní. V kuchyni je moderní kuchyňská linka vybavená myčkou, MV troubou, plynovým varným panelem, elektrickou troubou a digestoří.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 2+1 702 55 m2

Svobody, Pardubice Zelené Předměstí

Cena: 2 290 000 Kč
 
Prodej bytu 2+kk 38 m2
Prodáno
 
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+kk v původním udržovaném stavu o ploše 55 m2 v osobním vlastnictví ve 3.patře čtyřpodlažního zděného domu v Hradci Králové. Byt Vás uvítá předsíní, z níž vstoupíme do pokoje s protihlučným plastovým oknem, díky němuž je v bytě naprostý klid.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 2+kk 65 m2

Buzulucká, Hradec Králové

Cena: 1 990 000 Kč
 
Image00016
 

 

Prodej chalupy

Nabízíme exkluzivně k prodeji domek – chalupu na Podhůře u Chrudimi. Jedná se o novou dřevostavbu s hotovým patrem, přízemí je před dokončením. Do patra vystoupáme po schodech přímo od vchodu, čeká nás zde příjemná menší ložnice obložená dřevem, s masivní dřevěnou postelí a velkou dřevěnou truhlou.

Čtěte více >>
 
Prodej chalupy 80 m2

Podhůra, Chrudim

Cena: 1 690 000 Kč
 
Image00004
Rezervace