Luďka Staříková

 
 
Realitní makléř

Mou prioritou je spolupracovat se společností, která má dobré jméno, protože i já pracuji vždy tak, aby
za mým jménem byly jen solidní výsledky. Proto Luďka Staříková a Fincentrum Reality.

Představím Vám možnosti spolupráce a Vy rozhodnete, jakou cestou ke koupi nebo prodeji Vaší nemovitosti se vydáme.

Mým zájmem je Vaše spokojenost.
 
 
 
+420 731 190 227
 
 
Adresa kanceláře: Načešice 179, Heřmanův Městec 538 03
Adresa kanceláře: Pobřežní 224/20, Praha - Karlín, 180 00
 
 

Děkuji za Vaší pomoc při koupi bytu. Akce „Kulový blesk“ proběhla i díky Vám hladce.
Ivana Marková

S prací realitní makléřky jsme byli velice spokojeni. Spolupráce byla skvělá, nebylo těžké se na čemkoli domluvit. Dům na internetu prezentovala velice profesionálně, přičemž i sama poskytla kvalitní fotografie nemovitosti. Prodej byl díky její pomoci určitě jednodušší a hlavně rychlý. Vše bylo velice srozumitelné a my ji můžeme jen doporučit.
Kristýna Placková

Vynikající spolupráce - profesionalita, vstřícnost, ochota i příjemné osobní jednání.
Petr Vlasák

Byli jsme se službami paní Staříkovė spokojeni, vždy se snažila nám zodpovědět všechny naše dotazy. Milé a vstřícné jednání.
Tomáš a Jana Zemkovi

Také velké dík za perfektní práci při prodeji bytu. Úžasný přístup a ochota na maximum. Ještě jednou OHROMNÉ dík a mohu jen doporučit.
Tomáš Čerovský

Vynikající spolupráce při prodeji našeho bytu v HM, pravidelný kontakt, pravidelně informace o zájemcích, profi fotky bytu a celková prezentace na internetu. Byt se velmi rychle prodal za očekávanou cenu. Děkujeme velmi!!
Iveta Letková

Dobrý den p. Staříková. Chtěli by jsme Vám poděkovat za Vaši péči při koupi bytu. Byli jsme spokojeni se servisem a přístupem.
Slezákovi

Rád bych poděkoval realitní makléřce, paní Luďce Staříkové za její profesionální a velmi ochotný přístup, při koupi nemovitosti. Nemovitost měla pár nedořešených problémů, ale paní Staříková si se vším poradila a vše potřebné brzy zařídila. Určitě ji rád doporučím i svým známým. Moc děkuji.
Jan Poskočil

Dobrý den, paní Staříková.
Chtěla bych vám poděkovat za vaše služby. Prodej našeho bytu v Pardubicích proběhl ve velmi krátké době a zcela bez problémů. Byla jsem velmi spokojena, že jste nám vyšla vstříc i časově , vzhledem k tomu , že mé zaměstnání je hodně časově náročné. Občasné komplikace jste vždy vyřešila k naší spokojenosti a byla jste nám nápomocna i po samotném prodeji.
Ještě jednou děkuji , přeji hodně spokojených zákazníků .
Vrubelová, Pardubice Zjistit více

 

Prodej bytu

Zajímavá investiční příležitost. Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 3+1 o ploše 70 m2 v osobním vlastnictví ve zvýšeném přízemí cihlového domu v klidné části Hradce Králové - Malšovicích. Byt prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2015. Uvítá Vás prostornou předsíní s novou, praktickou věšákovou stěnou. Kuchyně je vybavena novou kuchyňskou linkou i spotřebiči.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 3+1 70 m2

Čajkovského, Hradec Králové

Cena: Info o ceně u RK
 
Prodej bytu 3+1 Hradec Králové
 

 

Prodej rodinného domu

Nabízíme exkluzivně k prodeji hrubou stavbu vily na okraji obce Křesetice u Kutné Hory. Netradičně řešený dům 6+1 disponuje prostorem pro vnitřní bazén (nemusí být realizován), tělocvičnou a dvěma garážemi, nad jednou z nich je plánovaná prostorná terasa. Téměř celý dům je podsklepen.

Čtěte více >>
 
Prodej rodinného domu 350 m2

Křesetice

Cena: Info o ceně u RK
 
Prodej rodinného domu Křesetice
 

 

Prodej bytu

Chcete si zrekonstruovat byt podle svých představ? Exkluzivně nabízíme byt 3+1 o ploše 67m2 v osobním vlastnictví ve 2.patře cihlového domu v klidné části Pardubic. Byt je v původním, velmi dobrém udržovaném stavu. V pokojích jsou velice pěkně zachovalé parkety. Byt má na západní straně balkon a na východní straně lodžii.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 3+1 67 m2

Na Drážce, Pardubice Bílé Předměstí

Cena: 2 190 000 Kč
 
Prodej bytu 3+1 67m2
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji zrekonstruovaný byt 4+1 o ploše 77m2 v osobním vlastnictví ve čtyřpodlažním panelovém domě v klidné části Heřmanova Městce. Byt Vás uvítá prostornou předsíní s novou, velkou, praktickou vestavnou skříní. Koupelna a WC jsou laděny v příjemných teplých tónech, vše je po rekonstrukci v roce 2016.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 4+1 77 m2

U Bažantnice, Heřmanův Městec

Cena: 1 950 000 Kč
 
Prodej bytu 2+kk 38 m2
Prodáno
 

 

Prodej rodinného domu

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům - polovinu dvojdomku, s dispozicí 3+kk v klidné části Slatiňan. Dům prošel kompletní zdařilou rekonstrukcí vnitřních částí, původní zůstala pouze fasáda, což poskytuje novému majiteli prostor doladit „kabát domu“ dle svého vkusu.

Čtěte více >>
 
Prodej rodinného domu 100 m2

Neumannova, Slatiňany

Cena: 2 950 000 Kč
 
Prodej bytu 2+kk 38 m2
Prodáno
 
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+1 o ploše 55m2 v osobním vlastnictví ve třetím podlaží čtyřpodlažního zděného domu. Byt Vás uvítá předsíní s vestavěnou skříní. V kuchyni je moderní kuchyňská linka vybavená myčkou, MV troubou, plynovým varným panelem, elektrickou troubou a digestoří.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 2+1 702 55 m2

Svobody, Pardubice Zelené Předměstí

Cena: 2 290 000 Kč
 
Prodej bytu 2+kk 38 m2
Prodáno
 
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+kk v původním udržovaném stavu o ploše 55 m2 v osobním vlastnictví ve 3.patře čtyřpodlažního zděného domu v Hradci Králové. Byt Vás uvítá předsíní, z níž vstoupíme do pokoje s protihlučným plastovým oknem, díky němuž je v bytě naprostý klid.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 2+kk 65 m2

Buzulucká, Hradec Králové

Cena: 1 990 000 Kč
 
Image00016
 

 

Prodej chalupy

Nabízíme exkluzivně k prodeji domek – chalupu na Podhůře u Chrudimi. Jedná se o novou dřevostavbu s hotovým patrem, přízemí je před dokončením. Do patra vystoupáme po schodech přímo od vchodu, čeká nás zde příjemná menší ložnice obložená dřevem, s masivní dřevěnou postelí a velkou dřevěnou truhlou.

Čtěte více >>
 
Prodej chalupy 80 m2

Podhůra, Chrudim

Cena: 1 690 000 Kč
 
Image00004
Prodáno