Mgr. Renata Švandová

 
 

Exkluzivní realitní makléř


Na realitním trhu se pohybuji 5 let.

Co je pro mne klíčové – důvěra a spokojenost klientů.
 
 
 
+420 777 333 014
 
Adresa kanceláře: náměstí Republiky 72/4, Žďár nad Sázavou, 591 01
 
 

„Při prodeji nemovitosti jsem byl velmi spokojen s výkonem paní Renaty Švandové, a to jak po odborné stránce, kdy dokázala zařídit vše potřebné, tak i po stránce osobního přístupu, kdy (byť při své velké pracovní vytíženosti) byla vždy vstřícná, a to i mimo pracovní dobu."
Děkuji
Petr Fusek


„Se službami paní magistry Švandové jsme byli já i manželka velmi spokojeni. Její vystupování bylo profesionální, informovala nás o průběhu obchodu a případné nejasnosti vždy ochotně objasnila. Po provedení vkladu vlastnického práva nám paní magistra připravila daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí. Služby paní magistry Švandové mohu upřímně doporučit.“
JUDr. Zdeněk Bezpalec


„S paní Švandovou jsem se rozhodl prodat 2+1 ve Žďáru nad Sázavou. Její jednání bylo velmi vstřícné a klidné. Vyhověla mým podmínkám nabídky nemovitosti i následného prodeje. Našla velmi rychle správného klienta. Služby paní Švandové mohu jen doporučit.“
S pozdravem
Ladislav Náchodský

„Paní Švandová je nejlepší makléř, s jakým jsem se setkala. Je to profesionálka na svém místě, která vše zajistila, nemuseli jsme se o nic starat, veškeré smlouvy a podklady, které bylo třeba podepsat byly vždy bezchybně připraveny. Servis, který poskytuje je až nad rámec jejích povinností. Je velmi vstřícná a lidská, ochotná zodpovědět jakékoliv dotazy a vše podrobně vysvětlit. V případě komplikací se vždy snaží najít východisko sebevíc neřešitelná se situace zdá. Cílem jejího jednání je naprostá spokojenost klienta. Chci paní ... Zjistit více
 

 

Pronájem bytu

Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 2+1 (s lodžií) o celkové ploše 70 m2, situovaný ve 2. nadzemním podlaží revitalizovaného zděného domu (bez výtahu). Dispozice bytové jednotky: předsíň, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnice, zděné jádro s koupelnou + WC, komora. Byt je po částečné rekonstrukci.
Čtěte více >>
 
Pronájem bytu 2+1 56 m2

Revoluční, Žďár nad Sázavou

Cena: 9 000 Kč/měsíc
 
Pronájem bytu 2+1 Žďár nad Sázavou
 
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 (s lodžií) o celkové ploše 75 m2. Byt je situovaný v 5. nadzemním podlaží pětipodlažního zděného domu (bez výtahu). Dům prošel kompletní revitalizací: výměna oken a vstupních portálů, rekonstrukce střechy, zateplení obvodového pláště a dobudování lodžií, výměna domovních rozvodů.

Čtěte více >>
 
Pronájem bytu 3+1 68 m2

Okružní, Žďár nad Sázavou

Cena: 1 900 000 Kč
 
Prodej bytu 3+1 Žďár nad Sázavou
 

 
 

Pronájem bytu

Nabízíme pronájem bytu 3+kk (OV) po celkové rekonstrukci o podlahové ploše 56 m2, situovaný ve 2. nadzemním podlaží třípodlažního zděného domu. Orientace místností je k východu (obývací pokoj, ložnice) a západu (pokoj, koupelna + WC). Dispozice bytové jednotky: chodba s kuchyňským koutem (10,16 m2), obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem (16,66 m2), ložnice (12,28 m2), pokoj (6,92 m2), koupelna + WC (5,03 m2).

Čtěte více >>
 
Pronájem bytu 3+kk 56 m2

Okružní, Žďár nad Sázavou

Cena: 11 000 Kč/měsíc
 
Pronájem bytu 3+1 Žďár nad Sázavou
 

 

Prodej ubytovacího zařízení

Nabízíme exluzivně k prodeji útulný penzion rodinného typu s nekuřáckou vyhledávanou restaurací v krásném prostředí historické části Žďáru nad Sázavou. Tato nemovitost vám může vydělávat a můžete i bydlet v samostatném domě. Ubytování je v patře nad restaurací - 5 pokojů s možností ubytování 17 osob. Za objektem stojí nový rodinný dům 3+1 s užitnou plochou 102 m2, který je možno využít k bydlení majitelů nebo k ubytování hostů.

Čtěte více >>
 
Ubytovací zařízení 1012 m2

Dvorská, Žďár nad Sázavou

Cena: 5 500 000 Kč
 
Prodej bytu 3+1 Hradec Králové
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 (s balkónem) situovaný v centrální městské části Havlíčkova Brodu. Podlahová plocha jednotky činí 61 m2 a je umístěna ve 3. nadzemním podlaží čtyřpodlažního zděného domu (bez výtahu). Dispozice bytu: předsíň, kuchyně, obývací pokoj, dva neprůchozí pokoje, zděné jádro se samostatnou koupelnou a WC.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 3+1 61 m2

Havlíčkova, Havlíčkův Brod

Cena: 1 800 000 Kč
 
Byt 3+1 Havlíčkův Brod
 

 

Prodej chalupy

Nabízíme exkluzivně k prodeji původní roubenou chalupu 3+kk, situovanou na jednom z nejkrásnějších míst Vysočiny v obci Křižánky, místní část Moravské Křižánky. Leží na jihovýchodním okraji obecní zástavby, na pozemku o rozloze 1867 m2. Jedná se o selskou usedlost z druhé poloviny 18. století, s dochovanými původními stavebními konstrukcemi.

Čtěte více >>
 
Prodej chalupy 195 m2

Křižánky, Moravské Křižánky

Cena: 3 225 000 Kč
 
Chalupa Křižánky
Rezervace
 

 

Prodej rodinného domu

Nabízíme exkluzivně k prodeji novostavbu rodinného domu 5+kk v obci Polnička u Žďáru nad Sázavou. Je situována v nové zástavbě rodinných domů, na pozemku o výměře 946 m2. Stavba je řešena jako dvoupodlažní, nepodsklepená, s obytným podkrovím. Jedná se o dřevostavbu provedenou z kvalitních materiálů, jejímž zhotovitelem je společnost WOOD SYSTÉM.

Čtěte více >>
 
Prodej rodinného domu 160 m2

Polnička

Cena: 3 990 000 Kč
 
RD Polnička
Rezervace
 

 

Prodej rodinného domu

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům 2+1 v obci Hamry nad Sázavou. Je situován v centrální části obecní zástavby, na pozemku o rozloze 327 m2. Nabízí se možnost přikoupení sousední parcely o výměře 155 m2 ve vlastnictví obce Hamry nad Sázavou. Stavba je řešena jako přízemní, částečně podsklepená, s půdním prostorem nad celým půdorysem (možnost půdní vestavby).

Čtěte více >>
 
Prodej rodinného domu 213 m2

Hamry nad Sázavou

Cena: 800 000 Kč
 
RD Hamry nad Sázavou
Rezervace
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+1 s balkónem (OV) o celkové ploše 54 m2, situovaný ve 2. nadzemním podlaží třípodlažního zděného domu (bez výtahu). Dům prošel komplexní revitalizací: rekonstrukce střechy, výměna oken a vstupních portálů, výměna domovních rozvodů, zateplení obvodového pláště + venkovní omítky, přístavba balkónů.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 2+1 54 m2

Revoluční, Žďár nad Sázavou

Cena: 1 450 000 Kč
 
2+1 byt Revoluční, Žďár nad Sázavou
 

 

Prodej rodinného domu

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům 7+kk po celkové rekonstrukci v lokalitě Žďár nad Sázavou - Vysočany. Je situován v původní zástavbě rodinných domů, na pozemku o výměře 620 m2. Stavba je řešena jako patrová, částečně podsklepená. V letech 2004 až 2015 prošel dům komplexní rekonstrukcí, včetně přestavby interiéru: izolace čelní zdi proti zemní vlhkosti, zateplení fasády...

Čtěte více >>
 
Prodej rodinného domu 310 m2

Vysocká, Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 5

Cena: 4 990 000 Kč
 
Byt U Klafárku, Žďár nad Sázavou
 

 

Prodej chalupy

Nabízíme k prodeji původní chalupu v obci Zadní Zhořec, okres Žďár nad Sázavou. Je situována v centrální části obecní zástavby, na pozemku o rozloze 1314 m2. Jedná se o bývalou selskou usedlost s dochovanými původními stavebními konstrukcemi a architektonickými prvky (klenby, oblouky, výklenky...). Stavba je řešena jako přízemní, z části podsklepená, s půdním prostorem nad celým půdorysem.

Čtěte více >>
 
Prodej chalupy 220 m2

Zadní Zhořec

Cena: 1 980 000 Kč
 
Chalupa Zadní Zhořec
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+1 s lodžií (OV), o celkové ploše 62 m2, situovaný ve 4. nadzemním podlaží panelového domu (s výtahem). Dům prošel komplexní revitalizací: výměna plastových oken a vstupních portálů, rekonstrukce střechy, přístavba lodžií + nová fasáda, výměna domovních rozvodů.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 2+1 62 m2

Studentská, Žďár nad Sázavou

Cena: 1 790 000 Kč
 
byt 2+1 Studentská, Žďár nad Sázavou
Rezervace
 

 

Pronájem komerční nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o celkové ploše 255 m2 v centru Nového Města na Moravě. Prostory se nachází v přízemí a suterénu reprezentativní budovy na Vratislavově náměstí. Objekt je díky své poloze a dispozičnímu řešení vhodný k provozování diskotéky, taneční vinárny, baru, rychlého občerstvení (s letní zahrádkou), sportovního a relaxačního centra, kosmetického a vlasového studia, art studia (tanec, divadlo, fotoateliér).

Čtěte více >>
 
Pronájem komerční nemovitosti 255 m2

Vratislavovo náměstí, Nové Město na Moravě

Cena: 20 000 Kč/měsíc
 
komerční prostory Vratislavovo náměstí, Nové Město na Moravě