Mgr. Renata Švandová

 
 
 
 
 

Exkluzivní realitní makléř


Na realitním trhu se pohybuji 5 let.

Co je pro mne klíčové – důvěra a spokojenost klientů.
 
 
 
 
 
 
+420 777 333 014
 
 
 
 
Adresa kanceláře: náměstí Republiky 72/4, Žďár nad Sázavou, 591 01
 
 
 
 
 
 
 

 
„Paní Švandovou mohu doporučit díky mnohaletým zkušenostem, již při hledání pronájmu se mi snažila tehdy jí nabízený nájem reálně a bez příkras zhodnotit. Poté jsem měl štěstí, že jsem kupoval byt, jež nabízela a díky rychlé zpětné vazbě a vyjití vstříc, co se týče časových dispozic se podařilo bez problémů koupi bytu zrealizovat velmi hladce. Poté jsem se logicky na paní Švandovou obrátil, když jsem nabízel byt k pronájmu a díky její velké pomoci byla vybrána dvojice nájemníku, jež i díky zkušenosti paní makléřky Švandové vyřídily všechny náležitosti velmi efektivně. Naposledy jsem pomoc a profesní zkušenost paní makléřky Švandové využil při prodeji bytu, kdy velmi rychle sehnala nového majitele a postarala se o všechny náležitosti s tím spojené.

Tedy mohu paní Švandovou doporučit i pro ostatní zákazníky, její komunikace byla vždy velmi rychlá a s vyčerpávajícími odpovědmi na všechny mé otázky týkající se bytové problematiky, a její zkušenosti jsou znát."
S pozdravem
Jindřich Hampl


„Služby paní Švandové by se daly shrnou pod slovy perfektní servis od A do Z. Ocenil jsme zejména skvělou komunikaci, jasné informace, transparentnost všech kroků, které takový složitý proces jako je prodej nemovitosti provázejí a především servis v dalších činnostech nad rámec toho, co jsem od realitního makléře očekával – tedy vyřizování řady záležitostí ve vztahu k bankám nebo úřadům. Vážím si zároveň empatického přístupu ke klientovi, pochopení pro mimořádné a problematické situace, přímost v ... Zjistit více
 
 
 

 
 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1 (s možností převodu do osobního vlastnictví), situovaný ve 2. nadzemním podlaží pětipodlažního bytového domu (s výtahem). Celková podlahová plocha jednotky včetně příslušenství je 72,80 m2. V této výměře není zahrnuta plocha lodžie 4,80 m2, která k jednotce patří.

Čtěte více >>
 
 
 
Prodej bytu 3+1 66 m2

Purkyňova, Žďár nad Sázavou

Cena: 2 850 000 Kč
 
 
 
Pronájem bytu 2+1 Žďár nad Sázavou
 
 
 
 

 
 

Prodej rodinného domu

Nabízíme exkluzivně k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 4+1 ve městě Svratka, okres Žďár nad Sázavou. Je situován v centrální části souvislé městské zástavby, na pozemcích o celkové výměře 242 m2. Stavba je řešena jako přízemní, z části podsklepená, s obytným podkrovím.

Čtěte více >>
 
 
 
Prodej rodinného domu 128 m2

Račanská, Svratka

Cena: 1 700 000 Kč
 
 
 
Prodej rodinného domu Žďár nad Sázavou
 
 
 
 

 
 

Pronájem bytu

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+1 (OV) o celkové ploše 66 m2, situovaný ve 2. patře pětipodlažního zděného domu (bez výtahu). Dům prošel komplexní revitalizací: výměna oken a vstupních portálů, rekonstrukce střechy, zateplení fasády + omítky, výměna domovních rozvodů.

Čtěte více >>
 
 
 
Pronájem bytu 3+1 66 m2

Kopečná, Žďár nad Sázavou

Cena: 13 000 Kč/měsíc
 
 
 
Pronájem bytu 3+1 Žďár nad Sázavou
 
 
 
 

 
 

Pronájem bytu

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nadstandardně řešený byt 2+kk s předzahrádkou v rezidenční lokalitě Žďár nad Sázavou - Klafar. Byt je situovaný v 1. nadzemním podlaží čtyřpodlažního zděného domu, který je součástí nového bytového komplexu. Areál je vybaven podzemními garážemi a venkovním privátním parkovištěm.

Čtěte více >>
 
 
 
Pronájem bytu 2+kk 62 m2

Kupecká, Žďár nad Sázavou

Cena: 12 000 Kč/měsíc
 
 
 
Pronájem bytu Žďár nad Sázavou
 
 
 
 

 
 

Prodej chalupy

Nabízíme exkluzivně k prodeji původní roubenou chalupu na jednom z nejkrásnějších míst Vysočiny v obci Ubušínek u Jimramova. Je situována na jihovýchodním okraji souvislé obecní zástavby, na pozemcích o celkové výměře 2 954 m2. Jedná se o selskou usedlost z první poloviny 18. století, označovanou podle jména posledních majitelů „Gregorova usedlost”.

Čtěte více >>
 
 
 
Prodej chalupy 90 m2

Ubušínek

Cena: 1 500 000 Kč
 
 
 
Prodej chalupy Ubušínek
 
 
 
 

 
 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji družstevní byt o velikosti 2+1 (s možností převodu do osobního vlastnictví), situovaný v 5. nadzemním podlaží šestipodlažního bytového domu (s výtahem). Užitná plocha bytu je 56,36 m2. V této výměře není zahrnuta plocha balkónu 2,70 m2 a sklepní kóje 2,50 m2, která k jednotce patří.

Čtěte více >>
 
 
 
Prodej bytu 2+1 56 m2

Palachova, Žďár nad Sázavou

Cena: 2 650 000 Kč
 
 
 
Prodej bytu 2+1 Žďár nad Sázavou
 

Sleva

 
 
 
 

 
 

Prodej rodinného domu

Nabízíme exkluzivně k prodeji pozemek se dvěma rodinnými domy a se zahradou v klidném prostředí historické části města - Zámek Žďár. Nemovitost je situována na severním okraji městské zástavby, v zóně rodinných domů, na pozemku o celkové výměře 1012 m². Jedním z objektů je novostavba rodinného domu o zastavěné ploše 81,20 m² a dispozici 3+1 (výstavba realizována v roce 2010).

Čtěte více >>
 
 
 
Prodej rodinného domu 424 m2

Dvorská, Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 2

Cena: 5 500 000 Kč
 
 
 
Prodej RD Dvorská, Žďár nad Sázavou
 
 
 
 

 
 

Pronájem komerční nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o celkové ploše 127 m2 v centru města Žďár nad Sázavou. Prostory se nachází v přízemí novostavby polyfunkční budovy na Veselské ulici. Objekt je díky své poloze a dispozičnímu řešení vhodný k provozování kanceláří, služeb, sportovního a relaxačního centra, kosmetického a vlasového studia, prodejní či kontaktní místo.

Čtěte více >>
 
 
 
Pronájem komerční nemovitosti 127 m2

Veselská, Žďár nad Sázavou

Cena: 20 000 Kč/měsíc
 
 
 
Pronájem komerčního prostoru Žďár nad Sázavou
 

Rezervace

 
 
 
 
 

 
 

Prodej chalupy

Nabízíme k prodeji původní chalupu v obci Zadní Zhořec, okres Žďár nad Sázavou. Je situována v centrální části obecní zástavby, na pozemku o rozloze 1314 m2. Jedná se o bývalou selskou usedlost s dochovanými původními stavebními konstrukcemi a architektonickými prvky (klenby, oblouky, výklenky...). Stavba je řešena jako přízemní, z části podsklepená, s půdním prostorem nad celým půdorysem.

Čtěte více >>
 
 
 
Prodej chalupy 220 m2

Zadní Zhořec

Cena: 1 980 000 Kč
 
 
 
Chalupa Zadní Zhořec