Mgr. Renata Švandová

 
 

Exkluzivní realitní makléř


Na realitním trhu se pohybuji 5 let.

Co je pro mne klíčové – důvěra a spokojenost klientů.
 
 
 
+420 777 333 014
 
Adresa kanceláře: náměstí Republiky 72/4, Žďár nad Sázavou, 591 01
 
 

„S paní Švandovou jsem se rozhodl prodat 2+1 ve Žďáru nad Sázavou. Její jednání bylo velmi vstřícné a klidné. Vyhověla mým podmínkám nabídky nemovitosti i následného prodeje. Našla velmi rychle správného klienta. Služby paní Švandové mohu jen doporučit.“
S pozdravem
Ladislav Náchodský

„Paní Švandová je nejlepší makléř, s jakým jsem se setkala. Je to profesionálka na svém místě, která vše zajistila, nemuseli jsme se o nic starat, veškeré smlouvy a podklady, které bylo třeba podepsat byly vždy bezchybně připraveny. Servis, který poskytuje je až nad rámec jejích povinností. Je velmi vstřícná a lidská, ochotná zodpovědět jakékoliv dotazy a vše podrobně vysvětlit. V případě komplikací se vždy snaží najít východisko sebevíc neřešitelná se situace zdá. Cílem jejího jednání je naprostá spokojenost klienta. Chci paní Švandové moc poděkovat. Jen díky ní dnes bydlíme ve vysněném bytě, bez ní bychom to nezvládli. Vřele doporučuji jednání právě s ní a jí přeji do budoucna mnoho tak spokojených klientů, jako jsme my.“
Radka Siekliková

„Paní Švandová mě oslovila již při prvním telefonickém kontaktu svou profesionalitou v komunikaci, schopností naslouchat, vnímat, co jako potenciální klient potřebuji. Její přirozený talent vhodně jednat, argumentovat i domlouvat potřebné je pro klienta velice důležitý a po předchozí velmi špatné zkušenosti s jinou RK mohu za sebe říci, že díky jejímu přístupu a lidské komunikaci, informacím a ochotě jsem po mnoha letech začala opět věřit na slušné solidní jednání nejen realitní makléřky, potažmo realitní kanceláře, nýbrž také v práci a přínos pomoci realitních makléřů a na existující slušné lidi. Její práce je profesionální, lidská a je znát její zkušenost s klienty, s realitami, lokalitou a trhem. Vřele doporučuji.“
Ing. Jaroslava Kučerová

„Rád bych touto cestou poděkoval pracovníkům realitní kanceláře FINCENTRUM se sídlem ve Žďáru nad Sázavou. Konkrétně bych rád vyzdvihl dva pracovníky a to realitní makléřku paní Renatu Švandovou a finančního poradce pana Jiřího Housku, kteří se podíleli na mojí koupi nemovitosti v obci Moravské Křižánky. Paní Švandová byla na všechna jednání vždy perfektně připravena a dokázala vždy bleskově reagovat na mé dotazy, či připomínky. Co slíbila to také dodržela, jednání s ní byla pro mne vždy příjemná záležitost. Pan Jiří Houska nám pomohl zajistit financování koupi nemovitosti tím, že nám zajistil hypotéku za velmi slušných podmínek. Navíc nám vysvětlil výhody a úskalí tohoto způsobu financování. Celá koupě trvala necelé 4 měsíce, včetně zápisu do katastru nemovitostí. Po celou tu dobu předváděli oba uvedení pracovníci naprosto profesionální práci spojenou s příjemným vystupováním. Pokud bych ještě někdy uvažoval o koupi, či prodeji nemovitosti, tak mám jasno v tom, na koho se mám obrátit. Všem mohu tuto realitní kancelář s čistým svědomím doporučit."
Jiří Žoček
nám. Dr. Holého 1052/11
180 00 Praha 8

„Spolupráce s paní Švandovou byla skvělá, po předchozí zkušenosti jsem se trochu obávala spolupráce s realitní kanceláří, ale byla jsem velmi příjemně překvapena. Vše bylo zařízeno do posledního detailu, o nic jsem se nemusela starat. Na všechny dotazy mi bylo odpovězeno a dořešeno s ochotou a zájmem. Ještě jednou tímto moc děkuji“
Děkuji
Kateřina Horká
 

Prodej lesa

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji lesní pozemky parc. č. 799/1 a 799/7 v katastrálním území Sněžné na Moravě, obec Sněžné, okres Žďár nad Sázavou. Jedná se o ucelený soubor o celkové výměře 6.010 m2, který je součástí lesního porostu Planec. Pozemek je situován ve III. zóně CHKO Žďárské vrchy a je určen k plnění funkcí lesa.

Čtěte více >>
 
Prodej lesa 6010 m2

Okružní, Žďár nad Sázavou

Cena: 1 800 000 Kč
 
Les Sněžné
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 3+kk (OV) po celkové rekonstrukci o podlahové ploše 56 m2, situovaný ve 2. nadzemním podlaží třípodlažního zděného domu. Orientace místností je k východu (obývací pokoj, ložnice) a západu (pokoj, koupelna + WC). Dispozice bytové jednotky: chodba, obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem, ložnice, pokoj, koupelna + WC.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 3+kk 56 m2

Okružní, Žďár nad Sázavou

Cena: 1 800 000 Kč
 
Byt 3+kk Žďár nad Sázavou
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 (s balkónem) situovaný v centrální městské části Havlíčkova Brodu. Podlahová plocha jednotky činí 61 m2 a je umístěna ve 3. nadzemním podlaží čtyřpodlažního zděného domu (bez výtahu). Dispozice bytu: předsíň, kuchyně, obývací pokoj, dva neprůchozí pokoje, zděné jádro se samostatnou koupelnou a WC.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 3+1 61 m2

Havlíčkova, Havlíčkův Brod

Cena: 1 800 000 Kč
 
Byt 3+1 Havlíčkův Brod
 

 

Prodej chalupy

Nabízíme exkluzivně k prodeji původní roubenou chalupu 3+kk, situovanou na jednom z nejkrásnějších míst Vysočiny v obci Křižánky, místní část Moravské Křižánky. Leží na jihovýchodním okraji obecní zástavby, na pozemku o rozloze 1867 m2. Jedná se o selskou usedlost z druhé poloviny 18. století, s dochovanými původními stavebními konstrukcemi.

Čtěte více >>
 
Prodej chalupy 195 m2

Křižánky, Moravské Křižánky

Cena: 3 900 000 Kč
 
Chalupa Křižánky
 

 

Prodej rodinného domu

Nabízíme exkluzivně k prodeji novostavbu rodinného domu 5+kk v obci Polnička u Žďáru nad Sázavou. Je situována v nové zástavbě rodinných domů, na pozemku o výměře 946 m2. Stavba je řešena jako dvoupodlažní, nepodsklepená, s obytným podkrovím. Jedná se o dřevostavbu provedenou z kvalitních materiálů, jejímž zhotovitelem je společnost WOOD SYSTÉM.

Čtěte více >>
 
Prodej rodinného domu 160 m2

Polnička

Cena: 4 200 000 Kč
 
RD Polnička
 

 

Prodej rodinného domu

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům 2+1 v obci Hamry nad Sázavou. Je situován v centrální části obecní zástavby, na pozemku o rozloze 327 m2. Nabízí se možnost přikoupení sousední parcely o výměře 155 m2 ve vlastnictví obce Hamry nad Sázavou. Stavba je řešena jako přízemní, částečně podsklepená, s půdním prostorem nad celým půdorysem (možnost půdní vestavby).

Čtěte více >>
 
Prodej rodinného domu 213 m2

Hamry nad Sázavou

Cena: 800 000 Kč
 
RD Hamry nad Sázavou
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+1 s balkónem (OV) o celkové ploše 54 m2, situovaný ve 2. nadzemním podlaží třípodlažního zděného domu (bez výtahu). Dům prošel komplexní revitalizací: rekonstrukce střechy, výměna oken a vstupních portálů, výměna domovních rozvodů, zateplení obvodového pláště + venkovní omítky, přístavba balkónů.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 2+1 54 m2

Revoluční, Žďár nad Sázavou

Cena: 1 500 000 Kč
 
2+1 byt Revoluční, Žďár nad Sázavou
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 (70 m2) s lodžií (3,14 m2) v centrální části Nového Města na Moravě. Byt je situovaný ve 2. nadzemním podlaží osmipodlažního zděného domu (s výtahem). Bytový dům prošel částečnou revitalizací, v první polovině roku 2018 bude realizována rekonstrukce střechy, zateplení fasády + venkovní omítky, modernizace a zasklení lodžií.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 3+1 70 m2

Budovatelů, Nové Město na Moravě

Cena: 1 990 000 Kč
 
3+1 byt Budovatelů, Nové Město na Moravě
 

 

Prodej rodinného domu

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům 7+kk po celkové rekonstrukci v lokalitě Žďár nad Sázavou - Vysočany. Je situován v původní zástavbě rodinných domů, na pozemku o výměře 620 m2. Stavba je řešena jako patrová, částečně podsklepená. V letech 2004 až 2015 prošel dům komplexní rekonstrukcí, včetně přestavby interiéru: izolace čelní zdi proti zemní vlhkosti, zateplení fasády...

Čtěte více >>
 
Prodej rodinného domu 310 m2

Vysocká, Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 5

Cena: 4 990 000 Kč
 
Byt U Klafárku, Žďár nad Sázavou
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 1+kk (OV) o celkové ploše 38,8 m2, situovaný v 5. podlaží panelového domu s výtahem. Dům prošel částečnou revitalizací: výměna oken a vstupních portálů, rekonstrukce střechy, zateplení fasády + omítky.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 1+kk 39 m2

U Klafárku, Žďár nad Sázavou

Cena: 1 113 525 Kč
 
Byt U Klafárku, Žďár nad Sázavou
Rezervace
 

 

Prodej chalupy

Nabízíme k prodeji původní chalupu v obci Zadní Zhořec, okres Žďár nad Sázavou. Je situována v centrální části obecní zástavby, na pozemku o rozloze 1314 m2. Jedná se o bývalou selskou usedlost s dochovanými původními stavebními konstrukcemi a architektonickými prvky (klenby, oblouky, výklenky...). Stavba je řešena jako přízemní, z části podsklepená, s půdním prostorem nad celým půdorysem.

Čtěte více >>
 
Prodej chalupy 220 m2

Zadní Zhořec

Cena: 1 980 000 Kč
 
Chalupa Zadní Zhořec
 

 

Prodej obchodního prostoru

Nabízíme exkluzivně k prodeji komerční prostory o celkové ploše 351 m2 v centru města Žďár nad Sázavou. Jedná se o jednopodlažní, nepodsklepenou, zděnou budovu s pultovou střechou, podélného půdorysu. Dispoziční řešení: 2 x prodejní prostory (82 m2 a 62 m2), kancelář (11 m2), kuchyňka (9 m2), šatna (6 m2), 2 x úklidová komora (2 m2), 5 x sklad (80 m2)...

Čtěte více >>
 
Prodej obchodního prostoru 351 m2

Doležalovo nám., Žďár nad Sázavou

Cena: 1 800 000 Kč
 
obchodní prostory Doležalovo nám., Žďár nad Sázavou
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+1 s lodžií (OV), o celkové ploše 62 m2, situovaný ve 4. nadzemním podlaží panelového domu (s výtahem). Dům prošel komplexní revitalizací: výměna plastových oken a vstupních portálů, rekonstrukce střechy, přístavba lodžií + nová fasáda, výměna domovních rozvodů.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 2+1 62 m2

Studentská, Žďár nad Sázavou

Cena: 1 790 000 Kč
 
byt 2+1 Studentská, Žďár nad Sázavou
 

 

Prodej atypického bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji družstevní byt 1+0 s balkónem (lze převést do OV) o celkové ploše 26 m2, situovaný v 5. NP zděného domu s výtahem. Dům prošel částečnou revitalizací: výměna oken, oprava fasády, výměna domovních rozvodů, modernizace výtahů.

Čtěte více >>
 
Prodej atypického bytu 26 m2

Masarykova, Nové Město na Moravě

Cena: 600 000 Kč
 
byt Masarykova, Nové Město na Moravě
 

 

Pronájem komerční nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o celkové ploše 255 m2 v centru Nového Města na Moravě. Prostory se nachází v přízemí a suterénu reprezentativní budovy na Vratislavově náměstí. Objekt je díky své poloze a dispozičnímu řešení vhodný k provozování diskotéky, taneční vinárny, baru, rychlého občerstvení (s letní zahrádkou), sportovního a relaxačního centra, kosmetického a vlasového studia, art studia (tanec, divadlo, fotoateliér).

Čtěte více >>
 
Pronájem komerční nemovitosti 255 m2

Vratislavovo náměstí, Nové Město na Moravě

Cena: 20 000 Kč/měsíc
 
komerční prostory Vratislavovo náměstí, Nové Město na Moravě
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+1 (OV) o celkové ploše 58 m2, situovaný ve 4. patře nízkopodlažního zděného domu. Dům prošel kompletní revitalizací, v roce 2015 bylo dokončeno zateplení fasády a přístavba lodžií.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 2+1 58 m2

Okružní, Žďár nad Sázavou

Cena: 1 664 985 Kč
 
byt 2+1 Okružní, Žďár nad Sázavou
Rezervace
 

 

Pronájem bytu

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+1 s balkónem (OV) o celkové ploše 60 m2, situovaný v 5. podlaží panelového domu (bez výtahu). Dům prošel komplexní revitalizací: výměna oken a vstupních portálů, rekonstrukce střechy a balkónů, zateplení fasády + omítky, výměna domovních rozvodů.

Čtěte více >>
 
Pronájem bytu 2+1 60 m2

Haškova, Žďár nad Sázavou

Cena: 10 000 Kč/měsíc
 
byt 2+1 Haškova, Žďár nad Sázavou
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+1 s balkónem (OV) o celkové podlahové ploše 59 m2, situovaný ve 3. nadzemním podlaží nízkopodlažního zděného domu (bez výtahu). V letech 2006 až 2016 prošel bytový dům komplexní revitalizací: izolace proti zemní vlhkosti, výměna plastových oken, rekonstrukce střechy, modernizace balkónů, zateplení fasády + venkovní omítky, zateplení stropu nad 3. NP a podzemním podlažím, výměna domovních rozvodů.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 2+1 59 m2

Drobného, Nové Město na Moravě

Cena: 1 450 000 Kč
 
byt 2+1 Drobného, Nové Město na Moravě
Rezervace
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 3+1 (OV) o celkové ploše 66 m2, situovaný ve 2. patře pětipodlažního zděného domu (bez výtahu). Dům prošel komplexní revitalizací: výměna oken a vstupních portálů, rekonstrukce střechy, zateplení fasády + omítky, výměna domovních rozvodů.

Čtěte více >>
 
Prodej bytu 3+1 66 m2

Kopečná, Žďár nad Sázavou

Cena: 1 940 000 Kč
 
byt 3+1 Kopečná, Žďár nad Sázavou
Rezervace
 

 

Prodej chalupy

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Obyčtov u Žďáru nad Sázavou. Je situován v centru obecní zástavby, na pozemku o rozloze 312 m2. Stavba je řešena jako přízemní, částečně podsklepená, s půdním prostorem nad celým půdorysem.

Čtěte více >>
 
Prodej rodinného domu 260 m2

Obyčtov

Cena: 920 000 Kč
 
Chalupa Obyčtov
Rezervace
 
 

 

Prodej chalupy

Nabízíme exkluzivně k prodeji stylovou chalupu s panoramatickým výhledem do krajiny, situovanou na jednom z nejkrásnějších míst Vysočiny v obci Blatiny (670m n.m.). Jedná se o bývalou selskou usedlost typického uspořádání se zástavbou kolem uzavřeného dvora a s dochovanými původními stavebními konstrukcemi.
 
Prodej chalupy 540 m2

Sněžné Blatiny

Cena: 4 700 000 Kč
 
Chalupa Sněžné Blatiny
Rezervace
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji družstevní byt 3+1 s balkónem (možnost převodu do OV) v obci Velká Losenice. Celková podlahová plocha bytu je 100,16 m2 a je situován v 1. patře třípodlažního zděného domu se šesti bytovými jednotkami. Dispozice bytové jednotky: ústřední prostorná předsíň, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj (se vstupem na balkón), dva neprůchozí pokoje, zděné jádro s koupelnou a samostatným WC.
 
Prodej bytu 3+1 100 m2

Velká Losenice

Cena: 1 390 000 Kč
 
Prodej bytu 3+1 78 m2 Sídliště Hegerova, Polička Horní Předměstí
Prodáno