Mgr. Renata Švandová

 
 
 
 
 

Exkluzivní realitní makléř


Na realitním trhu se pohybuji 5 let.

Co je pro mne klíčové – důvěra a spokojenost klientů.
 
 
 
 
 
 
+420 777 333 014
 
 
 
 
Adresa kanceláře: náměstí Republiky 72/4, Žďár nad Sázavou, 591 01
 
 
 
 
 
 
 

 
„Paní Švandovou mohu doporučit díky mnohaletým zkušenostem, již při hledání pronájmu se mi snažila tehdy jí nabízený nájem reálně a bez příkras zhodnotit. Poté jsem měl štěstí, že jsem kupoval byt, jež nabízela a díky rychlé zpětné vazbě a vyjití vstříc, co se týče časových dispozic se podařilo bez problémů koupi bytu zrealizovat velmi hladce. Poté jsem se logicky na paní Švandovou obrátil, když jsem nabízel byt k pronájmu a díky její velké pomoci byla vybrána dvojice nájemníku, jež i díky zkušenosti paní makléřky Švandové vyřídily všechny náležitosti velmi efektivně. Naposledy jsem pomoc a profesní zkušenost paní makléřky Švandové využil při prodeji bytu, kdy velmi rychle sehnala nového majitele a postarala se o všechny náležitosti s tím spojené.

Tedy mohu paní Švandovou doporučit i pro ostatní zákazníky, její komunikace byla vždy velmi rychlá a s vyčerpávajícími odpovědmi na všechny mé otázky týkající se bytové problematiky, a její zkušenosti jsou znát."
S pozdravem
Jindřich Hampl


„Služby paní Švandové by se daly shrnou pod slovy perfektní servis od A do Z. Ocenil jsme zejména skvělou komunikaci, jasné informace, transparentnost všech kroků, které takový složitý proces jako je prodej nemovitosti provázejí a především servis v dalších činnostech nad rámec toho, co jsem od realitního makléře očekával – tedy vyřizování řady záležitostí ve vztahu k bankám nebo úřadům. Vážím si zároveň empatického přístupu ke klientovi, pochopení pro mimořádné a problematické situace, přímost v ... Zjistit více
 
 
 

 
 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1, situovaný ve 3. nadzemním podlaží pětipodlažního zděného domu (bez výtahu). Celková podlahová plocha jednotky včetně příslušenství je 69,47 m². V této výměře není zahrnuta plocha lodžie 4,20 m², která k jednotce patří.

Čtěte více >>
 
 
 
Prodej bytu 3+1 70 m2

Revoluční, Žďár nad Sázavou

Cena: 2 450 000 Kč
 
 
 
Prodej bytu Revoluční Žďár nad Sázavou
 
 
 
 

 
 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1 (s možností převodu do osobního vlastnictví), situovaný v 5. nadzemním podlaží pětipodlažního bytového domu (s výtahem). Celková podlahová plocha jednotky včetně příslušenství je 73,64 m². V této výměře není zahrnuta plocha balkónu 2,27 m², který k jednotce patří.

Čtěte více >>
 
 
 
Prodej bytu 3+1 74 m2

Purkyňova, Žďár nad Sázavou

Cena: 2 400 000 Kč
 
 
 
Prodej bytu Purkyňova Žďár nad Sázavou
 
 
 
 

 
 

Pronájem bytu

Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 2+1 (s lodžií) o celkové ploše 70 m², situovaný ve 2. nadzemním podlaží revitalizovaného zděného domu (bez výtahu). Dispozice bytové jednotky: předsíň, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnice, zděné jádro s koupelnou + WC, komora.

Čtěte více >>
 
 
 
Pronájem bytu 2+1 56 m2

Revoluční, Žďár nad Sázavou

Cena: 9 000 Kč/měsíc
 
 
 
Pronájem bytu Revoluční Žďár nad Sázavou
 
 
 
 

 
 

Prodej rodinného domu

Nabízíme exkluzivně k prodeji pozemek se dvěma rodinnými domy a se zahradou v klidném prostředí historické části města - Zámek Žďár. Nemovitost je situována na severním okraji městské zástavby, v zóně rodinných domů, na pozemku o celkové výměře 1012 m². Jedním z objektů je novostavba rodinného domu o zastavěné ploše 81,20 m² a dispozici 3+1 (výstavba realizována v roce 2010).

Čtěte více >>
 
 
 
Prodej rodinného domu 424 m2

Dvorská, Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 2

Cena: 5 500 000 Kč
 
 
 
Prodej RD Dvorská, Žďár nad Sázavou
 
 
 
 

 
 

Pronájem bytu

Nabízíme pronájem bytu 3+kk (OV) po celkové rekonstrukci o podlahové ploše 56 m², situovaný ve 2. nadzemním podlaží třípodlažního zděného domu. Byt je po celkové modernizaci, včetně změny původní dispozice (kolaudace nového stavu v roce 2008): nové rozvodové sítě, štukové omítky, nivelace podlah + podlahová krytina (laminátová plovoucí/keramická dlažba),...

Čtěte více >>
 
 
 
Pronájem bytu 3+kk 56 m2

Okružní, Žďár nad Sázavou

Cena: 13 800 Kč/měsíc
 
 
 
Pronájem bytu Okružní Žďár nad Sázavou
 
 
 
 

 
 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+kk (OV) po celkové rekonstrukci, situovaný ve 3. nadzemním podlaží zděného bytového domu. Celková plocha jednotky včetně příslušenství je 60,50 m². Dispozice bytové jednotky: předsíň, obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem, spací kout, dětský pokoj, koupelna a samostatné WC.

Čtěte více >>
 
 
 
Prodej bytu 2+kk 61 m2

Revoluční, Žďár nad Sázavou

Cena: 2 000 000 Kč
 
 
 
Prodej bytu 2+kk Žďár nad Sázavou
 
Rezervace
 
 
 
 

 
 

Pronájem obchodního prostoru

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o celkové ploše 215 m2 v centrální části města Žďár nad Sázavou. Prostory se nachází ve 2. nadzemním podlaží obchodního komplexu AZ Centrum na ulici Nádražní. Objekt je díky své poloze a dispozičnímu řešení vhodný k provozování kanceláří, služeb, sportovního a relaxačního centra, kosmetického a vlasového studia, prodejní či kontaktní místo. Nabízí se také možnost adaptace prostor na ordinace lékařů a stomatologů.

Čtěte více >>
 
 
 
Pronájem obchodního prostoru 215 m2

Nádražní, Žďár nad Sázavou

Cena: 15 000 Kč/měsíc
 
 
 
Pronájem obchodního domu Žďár nad Sázavou
 
 
 
 

 
 

Pronájem komerční nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o celkové ploše 127 m2 v centru města Žďár nad Sázavou. Prostory se nachází v přízemí novostavby polyfunkční budovy na Veselské ulici. Objekt je díky své poloze a dispozičnímu řešení vhodný k provozování kanceláří, služeb, sportovního a relaxačního centra, kosmetického a vlasového studia, prodejní či kontaktní místo.

Čtěte více >>
 
 
 
Pronájem komerční nemovitosti 127 m2

Veselská, Žďár nad Sázavou

Cena: 20 000 Kč/měsíc
 
 
 
Pronájem komerčního prostoru Žďár nad Sázavou
 
 
 
 

 
 

Prodej rodinného domu

Nabízíme exkluzivně k prodeji řadový rodinný dům 5+1 v rezidenční lokalitě Žďár nad Sázavou – Pod Zelenou Horou. Je situován v zástavbě řadových rodinných domů z poloviny 90. let, na pozemku o výměře 232 m². Objekt je řešen jako třípodlažní, nepodsklepený. V roce 2002 proběhla částečná přestavba přízemí – adaptace technických prostor na koupelnu a obytnou místnost.

Čtěte více >>
 
 
 
Prodej rodinného domu 270 m2

Vejmluvova, Žďár nad Sázavou

Cena: 4 400 000 Kč
 
 
 
Prodej RD Žďár nad Sázavou
 
Rezervace
 
 
 
 
 

 
 

Prodej chalupy

Nabízíme k prodeji původní chalupu v obci Zadní Zhořec, okres Žďár nad Sázavou. Je situována v centrální části obecní zástavby, na pozemku o rozloze 1314 m2. Jedná se o bývalou selskou usedlost s dochovanými původními stavebními konstrukcemi a architektonickými prvky (klenby, oblouky, výklenky...). Stavba je řešena jako přízemní, z části podsklepená, s půdním prostorem nad celým půdorysem.

Čtěte více >>
 
 
 
Prodej chalupy 220 m2

Zadní Zhořec

Cena: 1 980 000 Kč
 
 
 
Chalupa Zadní Zhořec
 
 
 
 

 
 

Pronájem komerční nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o celkové ploše 255 m2 v centru Nového Města na Moravě. Prostory se nachází v přízemí a suterénu reprezentativní budovy na Vratislavově náměstí. Objekt je díky své poloze a dispozičnímu řešení vhodný k provozování diskotéky, taneční vinárny, baru, rychlého občerstvení (s letní zahrádkou), sportovního a relaxačního centra, kosmetického a vlasového studia, art studia (tanec, divadlo, fotoateliér).

Čtěte více >>
 
 
 
Pronájem komerční nemovitosti 255 m2

Vratislavovo náměstí, Nové Město na Moravě

Cena: 20 000 Kč/měsíc
 
 
 
komerční prostory Vratislavovo náměstí, Nové Město na Moravě