Naděžda Straková

 
 

Realitní makléř senior

Moto: Profesionalita a sebevzdělávání jsou cestou k dobře odvedené práci a spokojenému klientovi.

Na realitním trhu se pohybuji od roku 1992.

V tomto roce jsem jako první ve Žďáře nad Sázavou založila vlastní realitní kancelář a úspěšně ji bez přerušení provozovala až do roku 2015, kdy jsem začala spolupracovat s firmou Fincentrum Reality.

Odměnou za moji dobře odvedenou práci je poděkování spokojených klientů a navázání dlouhodobé spolupráce a přátelství.
 
 
 
+420 603 571 618
 
 
Adresa kanceláře: náměstí Republiky 72/4, Žďár nad Sázavou, 591 01
 
 

Prodej stavebního pozemku v Sazomíně u Žďáru nad Sázavou
„Dobrý den paní Straková,
my můžeme jenom a jenom chválit! Velice příjemná komunikace, akční jednání, vše jste s námi do podrobna prošla a vysvětlila. Poradila jste nám i po ukončení našeho jednání, čehož si nesmírně vážíme. V případě dalších obchodních transakcí se na Vás zcela jistě znovu obrátíme. S pozdravem“
Jan Škvára, Vatín a Kamila Škapová, Hamry nad Sázavou (prodávající)


Prodej bytu 2+1 ve Žďáře nad Sázavou
„Přes Fincentrum jsem na doporučení své dlouholeté finanční poradkyně, paní Jaroslavy Dvořákové, prodával byt, který byl zatížen hypotékou. Kupující řešil financování také přes Fincentrum s paní Irenou Cempírkou. Prodej nemovitosti zajišťovala paní Naděžda Straková.

Jejich společnou prací se prodej uskutečnil dle předem domluvených termínů a já jsem s prodejem neměl žádné starosti. Vše proběhlo velmi rychle. 9. 3. 2017 jsem podepsal rezervační dohodu a během dubna byla nemovitost zaplacená. Já jsem tím, že vše probíhalo v jedné kanceláři, ušetřil spoustu času. Nemusel jsem běhat a řešit požadavky mé banky, banky kupujícího, realitního makléře a mohl jsem se věnovat své práci v zahraničí.

Tímto děkuji za vstřícný a profesionální přístup a skvěle odvedenou práci.“
Michal Kolář (prodávající)

Pronájem nebytových prostor ve Žďáře nad Sázavou
„Vážená paní Straková,
dovolte, abych Vám touto cestou poděkoval za to, jak vstřícně a pružně jste řešila naše požadavky, a to s vysokou profesionalitou. V případě potřeby se proto v budoucnu budu na Vás opět obracet. Děkuji.“
MUDr. Zdeněk Hajný, Žďár nad Sázavou (nájemce)

Prodej rodinného domu v Hamrech nad Sázavou a prodej bytu 3+1 ve Žďáře nad Sázavou
„Se službami paní Strakové jsme byli velice spokojeni. Od počátku, kdy jsme potřebovali získat první informace o prodeji rodinného domku v Hamrech nad Sáz., a poté po našem rozhodnutí dům jejím prostřednictvím prodat, i po celou dobu prodeje. Přístup realitní makléřky byl profesionální a lidský. Souběžně s námi řešila i prodej bytu manželů, kteří kupovali náš dům a vše proběhlo bez chybičky a k naší plné spokojenosti. Za všestranné jednání patří dík p. Strakové a mezi známými ji vyslovujeme chválu.“
Manželé Jiří a Vlasta Bencovi, Žďár nad Sázavou (prodávající)

Prodej rodinného domu v Novém Městě na Moravě
„Dobrý den
Chtěl bych Vám tímto poděkovat za pomoc a úspěšnou spolupráci při prodeji našeho domu.
Velmi oceňuji nejen Váš profesionální přístup, podpořený Vašimi zkušenostmi, ale také toho, že jste vždy dodržela dané slovo. To není v dnešní uspěchané době a ve Vašem oboru realitního makléře nebývá obvyklé.
Dále Vám chci poděkovat za opravdu přesný návrh tržní ceny domu. Vzhledem k jeho stavu a okolnostem jsem opravdu rád, nejen že se Vám podařilo najít kupce, ale velmi oceňuji i krátký čas, který nám všem celá transakce zabrala.
Dle mých informací je nejen s cenou, ale i s Vaším přístupem spokojen i nový majitel.
Přeji Vám ve Vaší práci mnoho dalších obchodních úspěchů, trpělivosti s dnešní často nerovnou konkurencí a mnoho dalších spokojených klientů.
Vaše služby budu vždy rád a s čistým svědomím doporučovat.“
Jan Chmelař, Nové Město na Moravě, tel.: 608 729 738 (prodávající)

Prodej rodinného domu v Sirákově u Žďáru nad Sázavou
Paní Straková mi pomohla při prodeji rodinného domu v Sirákově. Byla jsem velice spokojená. Nežiji a nejsem často na Vysočině a paní Naďa se postarala o vše co bylo potřeba, vyšla mi vstříc i s termíny nutných schůzek. Je to ochotný a spolehlivý realitní makléř.“
Zdravím,přeji hezký den Waicová (prodávající)

Prodej družstevního bytu 3+1 ve Žďáře nad Sázavou
„Na spolupráci při prodeji mého bytu s paní makléřkou Strakovou oceňuji upřímnost, spolehlivost, důslednost a především profesionální přístup.
Touto cestou bych ráda poděkovala za její dobře vykonanou práci, která byla v mnoha ohledech nadstandardní.
Mgr. Večeřová

„Se spoluprací s paní Strakovou jsem spokojená. Oceňuji profesionalitu a flexibilitu. Sice nemám s kým srovnávat, protože je to moje první zkušenost s realitním makléřem, ale koupě bytu proběhla v pořádku a pro mě téměř bez starostí.“
S pozdravem Kociánová Jana, Podolí (kupující)

Pronájem nebytových prostor ve Žďáře nad Sázavou
„Jsem velmi spokojena s prací realitní makléřky Nadi Strakové. Vždy mi rychle zajistila nájemníky do kancelářských prostor a hlavně, vždy to byli nájemníci platící a bezproblémoví. Je to zkušený profesionál, své práci rozumí a dokáže vždy poradit.“
PharmDr. Renata Čípková, Žďár nad Sázavou (nájemce)

 

 

Prodej ubytovacího zařízení

Nabízíme k prodeji útulný penzion s nekuřáckou restaurací rodinného typu v krásném prostředí historické části Žďáru nad Sázavou. Tato nemovitost vám může vydělávat a můžete i bydlet v samostatném domě. Ubytování je v patře nad restaurací - 5 pokojů s možností ubytování 17 osob.
 
Prodej ubytovacího zařízení 1012 m2

Dvorská, Žďár nad Sázavou 2

Cena: 5 999 000 Kč
 
Prodej ubytovacího zařízení Žďár nad Sázavou
 

 

Prodej bytu

Velký rekonstruovaný byt o vel. 1+1 ve zvýšeném přízemí zděného pětipatrového domu ve vyhledávané lokalitě Na Pánově na ulici Komenského ve Žďáře nad Sázavou 3. Pěkný byt o ploše 42m2 s výhledem do klidové zóny mimo silnici zajišťující soukromí. Dispozice: kuchyně 11,45m2, pokoj obývací 20,74 m2, koupelna s WC 4,93m2, chodba 4,08m2+sklep. Na chodbě vedle výtahu prostorné odkládací zamykatelné skříňky.
 
Prodej bytu 1+1 41 m2

Komenského, Žďár nad Sázavou 3

Cena: 1 000 000 Kč

Více info zde
 
Prodej bytu 1+1 41 m2 Komenského
Prodáno
 

 

Pronájem výrobní haly

Pronájem přízemní haly s rampou a jeřábovou dráhou o zastavěné ploše 12x37m s celkovou užitnou plochou 421m2 v uzavřeném střeženém areálu velké firmy na ulici Brněnská ve Žďáře nad Sázavou. Vhodné jako výrobní a skladovací prostory pro firmu zaměstnávající 10-15 osob, Zděná, odizolovaná zateplená budova ve velmi dobrém stavu.
 
Pronájem výrobní haly 445 m2

Brněnská, Žďár nad Sázavou 1

Cena: Info o ceně u RK

Více info zde
 
Pronájem výrobní haly 445 m2
Pronajato
 

 

Prodej bytu

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+1 (OV) o podlahové ploše 55 m2, celková plocha včetně sklepů 64,5m2, Byt je situovaný ve 3. NP třípatrového zděného domu. Dispozice bytové jednotky: předsíň, kuchyně (10,10m2), velký obývací pokoj (18,60m2), ložnice (16,40,m2), zděné jádro s koupelnou (vana + umyvadlo + WC), komora. Byt je po rekonstrukci (realizace v roce 2012).
 
Prodej bytu 2+1 55 m2

Okružní, Žďár nad Sázavou 3

Cena: 1 400 000 Kč
 
Prodej bytu Žďár nad Sázavou 3
Prodáno
 

 

Pronájem kanceláře

Pronájem luxusního prostoru o ploše 27 m2 přímo v centru Žďáru nad Sázavou s možností umístění reklamy na budově směrem k frekventované komunikaci. Stylová místnost s nádhernými klenutými stropy v přízemí budovy na Náměstí Republiky. Podlaha dlažba, voda, elektřina, vytápění elektrickými přímotopy. V okolí banky, obchody, restaurace.
 
Pronájem kanceláře 27 m2

nám. Republiky, Žďár nad Sázavou

Cena: 2 300 Kč (Za měsíc)
 
Pronájem kanceláře Žďár nad Sázavou
Pronajato
 

 

Pronájem komerční nemovitosti

Nabízíme přenechání podnájmu zavedeného wellness solária (včetně prostoru pro kosmetický salon, masáže, nehtové studio) nedaleko centra města Žďáru nad Sázavou. Jedná se o prostory ve II. nadz. podlaží o velikosti 70,73m2. Moderně řešený interiér.
 
Pronájem komerční nemovitosti 70,73 m2

Horní, Žďár nad Sázavou 1

Cena: 5 380 Kč / měsíc
 
Pronájem komerční nemovitosti Žďár nad Sázavou
Pronajato
 

 

Pronájem kanceláře

Nabízíme pronájem pěkných kanceláří na Náměstí Republiky ve Žďáře nad Sázavou za zajímavou cenu. Jedná se o dvě kanceláře o velikosti 15m2 a jednu větší 19m2 včetně sociálního zařízení. Lze pronajmout i samostatně.
 
Pronájem kanceláře 108 m2

Veselská, Žďár nad Sázavou 1

Cena: 1 600 Kč / měsíc
 
Pronájem kanceláře Žďár nad Sázavou
Pronajato
 

 

Prodej rodinného domu

Nabízíme exkluzivně ke koupi krásný rodinný dům o velikosti 5+1 s pozemkem 1073m2 ve Svratce v klidném místě uprostřed Vysočiny. Dům je celý podsklepený s garáží, má dvě obytná podlaží + dva pokoje na půdě. V I. NP je kuchyně s moderní linkou volně propojená s jídelnou a obývacím pokojem, kterému dominuje vysoce komfortní krb. Dále pak koupelna s rohovou vanou, WC a bidetem vybavená koupelnovými skříňkami. Z jídelny vyjdete přímo na velký balkon s výhledem do zahrady.
 
Prodej rodinného domu 210 m2

Tučkova, Svratka Moravská Svratka

Cena: 2 990 000 Kč
 
Skladové prostory Žďár nad Sázavou
Prodáno
 

 

Prodej bytu

Nabízíme ke koupi vkusně zrekonstruovaný velký byt o velikosti 3+1 ve Žďáře nad Sázavou 6 na ulici Palachova. Byt je umístěn v 11. nadzemním podlaží 12. patrového panelového domu se dvěma výtahy. Pěkný slunný prostorný byt umístěný 5 minut od školy a školky, nedaleko nádraží ČD a obchodního centra.
 
Prodej bytu 3+1 76 m2

Palachova, Žďár nad Sázavou

Cena: 2 150 000 Kč
 
Skladové prostory Žďár nad Sázavou
Prodáno
 

 

Prodej bytu

Nabízíme ke koupi výjimečný, moderně řešený byt 2+kk přímo v centru města, který je umístěný tak, že skýtá absolutní soukromí (žádní přímí sousedé). Byt byl dle architektonického návrhu před 4 roky kompletně zrekonstruován do moderní podoby. Je čistý, vzdušný, moderní, prosvětlený odpoledním sluncem.
 
Prodej bytu 2+kk 50 m2

nám. Republiky, Žďár nad Sázavou 1

Cena: 1 900 000 Kč
 
Skladové prostory Žďár nad Sázavou
Prodáno
 

 

Prodej bytu

Hledáte-li bydlení pro svoji rodinu v atraktivním domě, máme pro vás v velmi dobře dispozičně řešený 4 pokojový mezonetový byt o ploše 166m2 s prostornou terasou a balkonem. Velkometrážní byt je rozdělen do dvou podlaží ( II. a III. NP) třípodlažní zděné budovy nedaleko centra města.
 
Prodej bytu 4+1 147 m2

Strojírenská, Žďár nad Sázavou

Cena: 4 000 000 Kč
 
Skladové prostory Žďár nad Sázavou
Prodáno
 

 

Pronájem kanceláře

Pronájem zařízené kanceláře v moderní budově v ulici Sadová nedaleko centra ve Žďáru nad Sázavou. Kancelář o vel. 21 m2 se nachází v 1. nadzemním podlaží moderní budovy, kde v přízemí jsou obchody a v 1 n.p. kanceláře právníků. Kancelář je kompletně zařízená pěkným nábytkem (kancelářský stůl, skříně, židle, křesla). Jedná se o jednu ze tří kanceláří, přístupných ze společné chodby, ve kterých provozují praxi právníci.
 
Pronájem kanceláře 20 m2

Sadová, Žďár nad Sázavou 1

Cena: 2 000 Kč (Za měsíc)
 
Skladové prostory Žďár nad Sázavou
Pronajato
 

 

Prodej rodinného domu

Nabízíme vám ke koupi samostatně stojící rodinnou vilu o dispozici 4+1 s garáží a velkou zahradou ve výborné lokalitě nedaleko centra Žďáru nad Sázavou. Poloha je ideální vzhledem k tomu, že dostupnost do centra je 5 min. pěší chůze. Dům je cihlový, dvoupodlažní, podsklepený, napojený na veškeré inženýrské sítě.
 
Prodej rodinného domu 120 m2

Smetanova, Žďár nad Sázavou 1

Cena: 5 500 000 Kč
 
Skladové prostory Žďár nad Sázavou
Prodáno
 

 

Pronájem luxusního bytu

Nově rekonstruovaný velký byt o vel. 42 m2, zařízený. Moderní kuchyňská linka s varnou deskou, horkovzdušnou troubou, nerezovým dřezem, lednicí s mrazákem, stolem. Velký pokoj s postelí, koupelna s rohovou vanou, WC, bidetem, umyvadlem a koupelnovou skříňkou, keramickými obklady. Vestavěná skříň na chodbě. Podlahy plovoucí a dlažba. Dřevěné prosklené dveře. Byt je umístěný v přízemí s přístupem na zahrádku, situován je přímo na jih. Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem. Nájemné 7.500,- Kč měsíčně včetně energií. Kauce ve výši dvou nájmů. Volný od 1.5.2017.
 
Pronájem luxusního bytu velkého 1+1 v šestibytovém domě se zahrádkou

Žďár nad Sázavou

Cena: 7.500,- Kč měsíčně včetně energií
 
 
Skladové prostory Žďár nad Sázavou
 
image001
 
image002
Pronajato