Žebříček stovky nejlepších firem v České republice sestavuje každoročně pan-evropská společnosti Comenius. Fincentrum se na předních příčkách umisťuje pravidelně od roku 2010.


Cílem soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH“ je nalézt a ocenit české firmy, podniky a společnosti, které dosahují mimořádných výsledků. Nominace vycházejí z osobních znalostí a zkušeností z období posledních dvanácti měsíců, získaných jak při profesionální činnosti, tak i ze soukromých kontaktů s nejrůznějšími hospodářskými subjekty.


Dle Petra Stuchlíka, zakladatele společnosti Fincentrum, společnost sází bez kompromisu na kvalitní finanční poradenství. K 30. červnu 2017 utržila skupina Fincentrum v České republice 577 milionů Kč, což představuje meziroční růst o 9,5 %. Stále pokračující zájem o investice do nemovitostí i zpřísnění podmínek pro poskytování hypotečních úvěrů podpořilo zájem o kvalitní servis v této oblasti.


Pokud i vy chcete najít svého finančního poradce, pro kterého je klient vždy na prvním místě, stačí kontaktovat některého z našich kolegů.