Jako prémiovou službu pro své klienty nabízí Fincentrum aplikaci MůjŠanon. Jde o unikátní webový portál, který umožňuje uživatelům jednoduše spravovat všechny svoje dokumenty.


Jaké jsou výhody aktivovaného šanonu?


Vše na jednom místě – klienti mohou vyměnit svůj papírový šanon za moderní online řešení a mohou si vytvořit kompletní evidenci smluv. Smlouvy sjednané prostřednictvím našich poradců jsou v šanonu zadány automaticky.


Včasná upozornění – díky propracovanému systému upozornění mají naši klienti ke každému dokumenty nastavena automatická připomenutí plateb, konce smluv, konce fixace a další důležité termíny. Klient si také může sám přidávat a nastavit další upozornění, ke všem důležitým událostem.


Novinky a zprávy – aplikace nabízí speciální modul zpráv, díky kterému klienti získají přehled o aktuálních trendech, novinkách ve světe financi a dalších důležitých aktualitách. Ke každé zprávě mohou také přidat svůj vlastní názor.


Užitečné kalkulátory – pokud si naši klienti chtějí dopředu vypočítat refinancování hypotéky, nebo spočítat zajištění na důchod či pojištění, mohou využít jednoduchý a přehledný kalkulátor. Vše snadno a rychle.


Kontakt na poradce – v šanonu je také možnost využít online konzultaci s vybraným poradcem. Je možné sjednat si schůzku nebo se případně poradit s kalkulací.


Vždy u sebe – klient má přístup ke svým smlouvám ať už je v práci, doma či na cestách.


Chcete i vy využívat služeb aplikace MůjŠanon? Kontaktujte svého finančního poradce a nechce si vysvětlit výhody. Pomůže Vám s aktivací šanonu a vysvětlí Vám všechny další výhody.